Stosowanie Bromergonu na zatrzymanie laktacji a torbiele

Witam. Brałam miesiac bromergon na zatrzymanie laktacji 2x1. Od tygodnia nie biore fragment piersi jest twrady jakby cos w niej było od początku tak było nic nie pomagało. Czuje jakby piersi sie znowu przepalniały mlekiem czy to mozliwe ze moze wrocic laktacja? Bylam na usg mam malego torbiela nic pozatym.Co robic? juz sama nie wiem czy mam odciagac to? czy znowu pojawi się pokarm?czy mozna znowu karmic po bromergonie?nie chce brac znowu lekow.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie możliwy jest powrót laktacji. Sugeruję konsultację z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Do tego czasu proszę nie próbować odciągać pokarmu, ponieważ pobudzi Pani tym laktację.