Stosowanie kropli żołądkowych w 8. tygodniu ciąży

Witam ;) Mam pytanie, czy w czasie ciąży w 8 tygodniu można zażyć krople żołądkowe ??, na ulotce napisane jest tylko, ze trzeba poradzić się lekarza, Ja mam wizytę dopiero w przyszłym tygodniu, a dzisiaj juz bardzo źle się czuje mam mdłości od samego rana ;( pije miete ale nic nie pomaga ;/ nie wiem juz jak sobie pomoc Prosze o porade Pozdrawiam ;)

Magdalena Mroczek

Każde krople mają nieco inny skłąd dlatego należy pójść do lekarza i spytać o konkretny rodzaj kropli.