Stosowanie Luteiny przy podejrzeniu ciąży

Witam. Okres spóźnia mi się 10 dzień. Robiłam dwa testy ciążowe, wykazały negatywne wyniki. Dzisiaj byłam u ginekologa, miałam usg dopochwowe stwierdził, że w ciązy nie jestem, ale coś zauważył. Kazał mi brać luteinę przez nastepne 7 dni. A jesli dostane miesiaczke to mam zacxzac brac regulon. Czy jest mozliwe w 3 tyg wykrycie ciązy przez takie usg? Mój ginekolog niestety nie jest pewny czy to ciąża czy narost.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że ciąża może nie być jeszcze widoczna. Proszę koniecznie oznaczyć beta hcg i udać się do ginekologa.