Stosowanie plastrów Evra a ryzyko ciąży

Witam serdecznie, 16.09 miałam "pełny stosunek", miałam wtedy przerwę w stosowaniu plastrow Evra, 12dni pózniej miałam bóle brzucha, dreszcze, było mi zimno i bardzo słabo się czułam, klucza jajnikow, trwało 2dni, krwawienie spóźnilo mi się 2tygodnie, dostałam, ale delikatne i trwało 2dni, kolejne krwawienie opóźnilo się rownież o tydzień i rownież trwało 2dni, zazwyczaj miesiaczka jest bardzo bolesna i trwa 5-7dni, robiłam testy wyszły negatywne, czekam na 3 miesiaczke czy mogę być w ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy były wykonane prawidłowo to ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę powtórzyć badanie. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.