Stosowanie Pregnylu a pęknięcie pęcherzyka

Witam, choruje na endometrioze.ostatnio podczas cyklu dokładnie w czwartek miałam podany pregnyl ponieważ mam problem z owulacja.w niedzielę lekarz stwierdził pęknięcie pęcherzyka.dziś z ciekawości zrobiłam test wyszła bardzo blada kreska czy to oznacza że pregnyl został usunięty z organizmu i nic z tego nie wyszło? Czy mogę traktować ten test jako negatywny? Czy jest jeszcze jakas szansa że udało nam się zaciazyc? Bardzo proszę o odp.pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Test ciążowy ma zwykle czułość wykrywania ciąży po około 7 dniach od spodziewanego okresu poczęcia, dlatego sugeruję ponowne wykonanie testu.