Stosowanie suplementów podczas ćwiczeń siłowych

Chciałem się zapytać bo mam zamiar kupic w sklepie w siłowni takie na cos przytycie paczka w proszku kakaowym i kosztuje 55zl czy to pomoże ?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia o jakim produkcie Pan mówi, ale z pewnością żeby przytyć nie wystarczy suplementować diety. Należy ją odpowiednio ułożyć i dostarczyć wszystkich składników żywności do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli jest Pan zainteresowany uzyskaniem takiej diety zapraszam do kontaktu pod adresem marta@zdrowozjesz.pl