Stosowanie Torvalipinu a badanie cholesterolu

Witam Prosze o interpretację wyników po zaprzestaniu brania Torvalipinu na cholesterol : Obecny ALT 24 poprzedni wynik ALT 68 , Obecny AST 25 poprzedni wynik AST 45, Obecny Chol calkowity 5,42 poprzedni wynik CHol Cal. 4,38 Obecny GGTP 54 poprzedni wynik GGTP 129 Pozdrawiam

Generalnie w tej sytuacji byłbym się statyn.
Jeśli bylyby strasznie potrzebne to bym zbadał poziom wit D3 i pociągnął ja wysoko i wtedy popróbowal statyny.
Generalnie jest kilka naturalnych metod na solidne obniżenie cholesterolu