Stosunek analny w czasie okresu a możliwość zapłodnienia

Współżyłem z dziewczyną podczas miesiączki. Stosunek był analny. Dziewczyna jest w 3 dniu miesiączki, czy jest możliwość że doszło do zapłodnienia? Dodatkowo dziewczyna zaczęła używać już w 1 dniu miesiączki tabletki antykoncepcyjne .

Aleksander Ropielewski

Jest to mało prawdopodobne ale nie można tego wykluczyć. Dla pewności sugeruję po 10 dniach od stosunku wykonać test ciążowy.