Stosunek bez wytrysku i w prezerwatywie a ciąża

Ostatni okres miałam 10.10 moje cykle są różne 25-29 dni. 22.10 kochałam się z partnerem a z moich obliczeń wychodzi że były to niestety dni płodne. Jako zabezpieczenia użyliśmy prezerwatywy, nie doszło do wytrysku wewnątrz, czy mimo to jest ryzyko ciąży.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku.