Stosunek po laparoskopii jajników a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam pytanie dotyczące ciąży 21 lutego miałam robiona laparoskopie jajnikow w 11 dniu cyklu. tydzień po laparoskopii kochałam się z moim narzeczonym oczywiście przed wczesniejsza rozmowa z profesorem zadnych przeciwskazan nie było. teraz 13.03 brak okresu czy jest możliwość ze mogę być w ciąży ? na test chyba jeszcze za wcześnie wizyte u ginekologa mam 21.03. dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyną braku miesiączki teoretycznie jak najbardziej może być ciąża. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy - wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.