Stosunek przerywany i tabletki antykoncepcyjne

Czy stosunek przerywany plus tabletki antykoncepcyjne zapewnią mi odpowiednią ochronę? bardzo nie chciałabym zajść w tym momencie w ciąże

Prawidłowo stosowane tabletki nie wymagają dodatkowej ochrony. Stosunek przerywany ma bardzo niską skuteczność, proponuję w ogóle nie traktować go jako metody antykoncepcyjnej. Przypominam, iż doustna antykoncepcja hormonalna nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.