Stosunek w pierwszy dzień dni płodnych i brązowa wydzielina

Witam. Mam problem, mianowicie kilka dni temu, kiedy miałam pierwszy dzień dni płodnych według kalendarzyka kochałam się z chłopakiem, jednak bardzo uważaliśmy, nic się nie stało. Dziś zauważyłam brązowy śluz, do tego zaobserwowałam wystające jajniki. Mam bardzo nieregularny okres, dlatego nie ufam w 100% kalendarzykowi, jednak według niego powinnam mieć okres za 4 dni. Czy jest to coś poważnego? Bo myślę, że ciąże mogę wykluczyć, ale bardzo się martwie :(

Myślę że to zbieg okoliczności. Prosze zaczekać do nastepnej miesiaczki a w przypadku watpliwości dla ispokojenia zrobić test ciążowy lub badanie ginekologiczne. Pozdrawiam.