Stosunki seksualne przy stosowaniu leków na torbiel jajnika

Witam serdecznie mam 34 lata wczoraj dowiedziałam się że mam na lewym jajniku torbiel 44x31 dostalam tabl na wywołanie okresu czy moze mi sie cos przy peknieciu i czy mozna teraz uprawiać seks lekarz mi nic nie mowil czy wolno czy nie powiem szczerze jestem panikara i od wczoraj mysle co będzie ze mna czy umre jak to sie zakonczy.Dziękuję i pozdrawiam

Prawdopodobieństwo pęknięcia torbieli o takiej wielkości jest raczej małe. Co do uprawiania seksu w takim przypadku nie ma przeciwwskazań.