Strach przed ciążą po seksie analnym z prezerwatywą

Uprawiałam sex z partnerem z dwiema gumki nie było wytrysku ... i był to sex analny to byl nasz drugi raz dodam ze byl anal... Ale boję się że jestem w ciąży ... Bo po seksie było mi niedobrze ale wydaje mi się że to ze strachu bo zawsze tak mam gdy się boję Nie mam żadnych objaw a minęło już4 dni . Czy jest możliwość że jestem w ciąży ? Dodam że okres mam dopiero za 7 dni i boję się że spóźni .. I także wiem że na 95% gumki nie pękły . Proszę o pomoc . Robiłam to trzy dni po dniach płodnych

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości by zajść w ciążę na skutek seksu analnego. Nie ma zatem powodów do niepokoju.