Stwierdzenie hipoglikemii reaktywnej i niski poziom cukrów

Witam!!!!Mam stwierdzona hipoglikemie reaktywna,cukry ponizej 50,bardzo niski poziom D3-7ng/ml.Od dawna szukam przyczyny złego samopoczucia-ciagła sennosc,szybkie przybieranie na wadze,nadcisnienie wysoki puls ,obrzeki.Wszystkie wyniki sa ok.Fosfor lekko ponizej normy.Wapn ok.Czy brak witaminy mógł byc przyczyna tych dolegliwosci? Dziekuje

tak niskie D3 zazwyczaj towarzyszy jakiejś przewlekle toczącej się infekcji. skupiłbym się na diagnostyce boreliozy. Western Blot IgG i IgM (jeśli nie wyjdzie to LTT borelia) i na starcie najlepiej oznaczyć limfocyty CD 57 (jest tylko kilka miejsc w Polsce gdzie to robią)