Stymulacja penisa dłonią partnerki a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam 18 lat. Razem z moim chłopakiem nie jesteśmy jeszcze gotowi na seks, poza tym jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami, dlatego najpierw chcielismy lepiej poznac swoje ciala. Na początku stymulowałam dłonią jego penisa, on sam dotykał siebie aby pokazać mi jak to robić po czym on doprowadził mnie do ograzmu poprzez pocieranie łechtaczki. Czy są jakekolwiek szanse na zajście w ciąże?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest wątpliwa. Warto pamiętać aby nie dochodziło do kontaktu spermy z narządami płciowymi.