Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 3 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Suchy kaszel po skończeniu antybiotyku

witam. w pon wieczorem byłam u lekaza z gorączką. stwierdził że mam gardło , dostałm antybiotyk azymycin, do tego flavamed. , wczoraj dosstałm wiekszy katar, dzis rano wziełam 1/2 cirrus. i teraz pytanie. co robić bo katar mam ( ale juz nie mam zatkanego tak srasznie nosa) lecz czuje taki " prosze, tame ) w gardle i czasami kaszle , ( wydaje mi sie że to suchy kaszel ) . co robicc?? bo antybiotyk sie juz sskonczył, a lekaz nie przyjmuje ?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Skontaktować się z innym lekarzem. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi zaproponować odpowiedne leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy