Swędzące sutki w 11. tygodniu ciąży

Jutro zaczynam 11 tc. Jednak od jakiegoś tygodnia nie bolą mnie piersi, może lekko swędzą sutki, 2-3 razy dziennie mam dziwne bóle podbrzusza i krzyża (podobne do tych w czasie okresu) a od 3 dni boli mnie krzyż tak, jakbym nadźwigała się ciężkich rzeczy. Od samego początku nie miałam objawów typu wymioty, złe samopoczucie czy odrzucenie na zapachy. Usg mam dopiero za 4 dni. Czy powinnam się martwić?

Raczej takie objawy w takim okresie ciąży nie budzą niepokoju. Proszę zgłaszać się na wyznaczone przez ginekologa terminy kontroli.