Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie odbytu po stosowaniu leków Cipromex i Agapurin

Witam, Od paru dni, mianowicie po stosowaniu leków cipromex 500mg i agapurin 400 zaczął swędzieć mnie odbyt i jakby lekko pieczeć prosto po załatwieniu się. Czy jeżeli zakonczy sie u mnie kuracja antybiotykami, to minie to samo? Ewentualnie jak to leczyc i czy da się wyleczyć bez pójścia do lekarza. Czy są jakieś leki bez recepty na to. Dziękuję i pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Na co uważać, zażywając antybiotyki?

Antybiotyki to preparaty, które z jednej strony mają nam pomóc przezwyciężyć groźne bakterie, a z drugiej - znacznie osłabiają całą naszą odporność. Obejrzyj film i dowiedz się, na co uważać zażywając antybiotyki.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Jako powiklanie antybiotykoterapii może pojawić się grzybica. Na skutek działania leku giną bakterie a ich miejsce zajmują grzyby. Proponuje zastosowanie leku przeciw grzybiczego.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy