Swędzenie w okolicach intymnych od paru miesięcy

Witam.Od paru miesięcy odczuwam swędzenie w okolicach intymnych.Leczyłam się już i mój ginekolog twierdzi ze jest ok.Niestety swędzenie staje się bardzo meczące i nie wiem od czego to może być.pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli świąd utrzymuje się pomimo leczenia sugeruję wykonanie wymazu z pochwy i zastosowanie leczenia celowanego zgodnie z wynikiem.