Szansa na urodzenie dziewczynki

Witam. mam takie pytanie. 18 listopada br miałam okres a 26 listopada współżyłam z mężem,staramy sie o dziecko i chcemy mieć córeczkie, dodam że cykl mam co 28 dni, czy jest szansa na dziewczynkie??

Witam! Niektórzy lekarze uważają, że szanse na poczęcie dziewczynki są statystycznie większe na kilka dni przed owulacją. W Pani przypadku szansa na urodzenie dziewczynki jest więc zwiększona. Nie jest to jednak założenie w 100% pewne.