Szczypanie skóry na twarzy po odchudzaniu się

Mam następujący problem, ok 4-5 lat temu odchudzałem się (myślałem, że jem zdrowo), jadłem ogólnie mało i schudłem wtedy 75->64kg (najmniej). Momentami jadłem samo białko aby jeszcze schudnąć. Od tego czasu zaczęły się dziwne objawy (zaczęło się od szczypania łydek), zaczęła mnie szczypać skóra na skórze (wtedy dość intensywnie, dzisiaj już okazjonalnie i lekko). Zrobiłem szeroką diagnostykę nerki/wątroba/MRI ciała/tarczyna/elektrolity/krew/trzustka/biohemia - wszystko ok. Co zrobić z tym dalej?

Towarzyszyła temu jakaś wysypka? Zaczerwienienie? Jeżeli mamy nagłą, szybką i bardzo dużą redukcję masy ciała to może być problem z adaptacją skóry do nowego wyglądu, gdzie skóra nie nadąża się obkurczać. Aczkolwiek przy podanych kg nie powinno to mieć miejsca. Tym bardziej, że wyniki badań są ok co świadczy o tym, że nie było problemów z niedoborami mikro i makroelementów.