Tachykardia podczas ataku padaczki

Mam 34 lata i choruję na padaczkę ostatnio podczas ataku wystąpiła tachykardia i zatrzymanie akcji serca na pare sekund po ataku ciśnienie wynosiło 178/110/147 mam niedomykalność zastawek co to może być? nigdy nie występowała tachykardia podczas ataku

Należy ponownie zasięgnąć opinie kardiologa przy ponownym takim incydencie należy rozważyć zmianę leków.Pozdrawiam