Termolezja, neuroliza i blokady a polineuropatia aksonalna z podejrzeniem nowotworu

Czy zabiegi typu termolezja, neuroliza czy blokady mogą być zastosowane u osoby ze stwierdzoną polineuropatią aksonalną z podejrzeniem nowotworu Mama od kilku miesięcy bardzo cierpi na bóle nóg - początkowo była diagnozowana w kierunku miażdżycy żył - został przeprowadzony zabieg balonikowania i założenie stentu, później okazało się że to niestety ostra polineuropatia. Leki przeciwbólowe (opioidy i pregabalina) w ogóle nie przynoszą ulgi - ból jest ciągły i nie do zniesienia - lekarz neurolog nie umiał odpowiedzieć czy takie zabiegi mogą pomóc .

Szanowna Pani, niestety też nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, myślę że warto udać się do poradni leczenia bólu i omówić leczenie z anestezjologiem