Trening na rowerze stacjonarnym i redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu

Witam, jestem w procesie odchudzania, schudłem już 10kg, zacząłem ćwiczyć na rowerze stacjonarnym, i mam pytanko, jeżdżę dwa razy dziennie po 40min zaczynając od cięższej regulacji i im ciężej się robi i już dochodzi do takiego stopnia, że na prawdę ciężko już się pedałuje, to redukuję regulację na taki poziom, że wciąż jest to wysiłek i tak stopniowo, czy przyniesie to pożądane efekty zgubienia brzucha i powrotu skóry do normalnej postaci??

Witam! Polecam trening o średniej intensywności i dłuższym czasie trwania. Dopiero po 30 minutach od rozpoczęcia ćwiczeń dochodzi do spalania tkani tłuszczowej. Najlepiej ćwiczyć około 5 razy w tygodniu po 30-45 minut. Po więcej porad dietetycznych zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

witaj
Bardzo mi przykro ale nie ..... Po pierwsze co to znaczy do normalnej postaci ?. Jazda na rowerze pomoże spalić tkankę tłuszczową ale z całego organizmu. Trudno na podstawie tego co Pan napisał stwierdzić czy to będzie również brzuch, na pewno w jakimś stopniu tak . Każdy organizm ma inne predyspozycje do chudnięcia, spowodowane jest to podłożem genetycznym . Na podstawie tego co Pan napisał najbardziej pewną metodą na zgubienie brzuszka będą ćwiczenia skierowane bezpośrednie na te partie ciała, polecam 6 weidera.
pozdrawaim

Witam serdecznie,

Dzięki treningowi na rowerze stacjonarnym z pewnością spali Pan tkankę tłuszczową. Następnie należy zadbać o wyrzeźbienie partii ciała na której Panu zależy, musi Pan wzmocnić brzuch. Proponuję na początek zrzucić nieco kilogramów własnie jeżdżąc na rowerze a następnie dołączyć trening na mięśnie brzucha - brzuszki, skośne mięśnie brzucha, trening siłowy.

Dodatkowo musi Pan zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę która stanowi 70% sukcesu. Musi Pan pamiętać, iż modelowanie ciała należy zacząć od kuchni:)

Wrazie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Joanna Wasiluk

Joanna Ciszczoń Dietetyk, Mierzyn

Po pierwsze trening dwa razy dziennie o tym samym charakterze tym samym obciazeniu zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem. Inną sprawą jest obciążenie. Sposob w jaki Pan je stosuje moze powodować mikrourazy i w efekcie kontuzje. Jesli chodzi o sam trening rowerowy jest absolutnie kapitalny na pozbycie sie takanki tłuszczowej rownież z okolic brzucha. Pod warunkiem ze wykonywany jest w prawidłowy sposob i jest podparty dietą i treningiem silowym. A 6 Waidera zdecydowanie bym sobie podarowała. Nie ma bowiem spalania tkanki tłuszczowej punktowego.
Pozdrawiam Joanna Ciszczoń - dietetyk, trener personalny
www.malakaloria.pl