Trudności w kontaktach z rodzicami i rodzeństwem

Witam mam 18 lat.Koncze wlasnie liceum.Rodzin mi mowi ze jestm psychiczna :( Czesto jak Siostry mnie wyzywaja od suchara lub mowia ze wiedza lepiej co robilam w danej chwilii chodz bylam daleko to sie denerwuje.Dokuczaja mi ale niestety jest o wiele gorzej nie raz nie wytrzymuje.Mam silny glos wiec krzycze.Mowia mi ze ni powinnam spiewac bo i potrafie, ze do niczego sie nie nadaje.Ja juz sama sie zkreslilam.Jestem emocionalna ,wrazliwa bardzo latwo mnie zdenerwowac.Czy cos jest nie tak?dziekuje
18 LAT ponad rok temu

witaj, z tego co czytam nie znajdujesz w domu akceptacji i jest to dla Ciebie przykra sprawa.. Nie zmienisz swojej rodziny, możesz jednak dokonać zmian w sobie, które będą na Twoją rodzinę. W takim wypadku radziłabym skonsultować się z psychologiem pracującym w nurcie systemowym. Pozdrawiam!

Witam Panią Serdecznie,

Sugerowałabym pani zwyczajną rozmowę i podjecie pracy z psychologiem (w ramach NFZ-tu lub prywatnie)

Życzę Pani pomyślności i radości,
Irena Mielnik-Madej