Trudności w opanowaniu emocji i zmienne nastroje

Witam czy powinnam iść do specjalisty, czego mogą być to objawy? Od jakiegoś czasu mam problem z opanowaniem nerwów, wybucham krzykiem; często płaczę a nawet bywam agresywna. Coraz częściej sięgam po alkohol co wiąże się z robieniem głupot, np. opowiadam coś nieprawdziwego o sobie jakbym szukała zainteresowania, współczucia. Ogólnie nie mam na nic ochoty, wszystko wydaje się bez sensu, mam wrażenie jakby nic dobrego mnie miało już nie spotkać. Czuje się niepotrzebna, samotna, beznadziejna ...

Witam. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Czasami, zachowujemy się w opisany przez panią sposób, gdy nie możemy, z jakichś przyczyn, zaspokoić własnych potrzeb. Czujemy się bezradni i jednocześnie trudno jest nam się z tym pogodzić, szukamy wyjścia poprzez siłę (agresja, samozniszczenie). Psychoterapia pomoże odzyskać siły psychiczne.