Ucisk w obrębie głowy a możliwe dolegliwości

Witam, od dwóch tygodni odczuwam ucisk u góry głowy, po lewej stronie. dużo czasu spędzam przy komputerze, dodatkowo od kilku dni mam bóle z tyłu uda (promieniujący ból do kolana) . niepokoi mnie ból głowy w tym jednym miejscu. czy jest to związane z kręgosłupem, czy może być to oznaka czegoś poważniejszego? dodam, że obecnie raczej nie mam stresującego trybu życia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Obie dolegliwości mogą mieć związek ze zmianami kręgosłupa, należy znaleźć czas na ćwiczenia codzienne wzmacniające mięsnie przy kręgosłupowych ewentualnie na pływanie w basenie. Pozdrawiam.