Uczucie guli pod krtanią i ból w klatce piersiowej

Witam serdecznie. Od paru dni mam dokuczliwe uczucie "guli" tuz pod krtania. Rzadziej dokucza mi zgaga oraz lekkie promieniowanie ze strony migdalkow. Zauwazylem rowniez bole klatki piersiowej.Z tego co czytalem najczesciej sa to objawy nerwicy badz tez refluksu. Dodam od siebie, ze w przeszlosci palilem papierosy. Od dwoch lat pale elektronicznego papierosa. Zawod wykonywany to personel pokladowy w liniach lotniczych. Bardzo prosze o pomoc. Bartek

Witam, aby moc stwierdzić nerwicę najpierw trzeba udać się do lekarza internisty i wykonać przynajmniej podstawowe badania np morfologię, OB, Rtg płuc w celu wykluczenia poza psychicznych uwarunkowań dolegliwości. Dopiero potem można rozważać wizytę u psychologa klinicznego w celu diagnostyki zaburzeń o charakterze nerwicowym. Pozdrawiam