Uczucie kłucia w całym ciele

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie dziwne objawy - uczucie jakby kłuło mnie na całym ciele - dosłownie jakby wbijano mi szpilki. Zjawisko to pojawia się chociażby przy wejściu do wanny do gorącej wody (choć nie zawsze). Najmocniejsze jest wtedy, gdy doznam nagłego zastrzyku stresu (wtedy kłuje mnie dosłownie wszędzie, nawet na głowie) - jest to okropne uczucie.. Dodam, że jestem młodym człowiekiem - mam 19 lat. Co może być przyczyną? Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
być może jest to po prostu reakcja na stres. Jeżeli będzie się bardzo nasilać warto skonsultować się z psychologiem.