Uczucie niechęci i braku energii u 22-latki

WItam mam pewien problem o jednym z włosami imiesiaczka juz pisałam ale od pewnego czasu mam niechcec do niczego co jest dziwne bo zawsze bylam bardzo energiczna osoba najlepiej została bym w łózku sama i nic nie robila codzienne obowiazki czy nawet dziecko zaczeło mnie przerastac. BYlam u psychologa bo myslałam ze wpadłam w jakas depresje ale stwierdzila ze nie kupilam tabletki z magnezem i zen szeniem ale one na krótko dawały mi jakiegos "kopa" co robic co jest chciałabym znowu byc stara soba

Witam

Nie znam treści Pani wcześniejszego wpisu. jednak jeśli występują u Pani problemy z owłosieniem i z miesiączkowaniem, a przy tym nietypowe dla Pani zniechęcenie i obniżenie energii, to konieczna jest kontrola stanu zdrowia - na zmianę w sferze funkcjonowania psychicznego mogą wpływać np. zaburzenia hormonalne. Proszę to skonsultować z lekarzem, a jeśli obecne samopoczucie będzie się utrzymywać proponuję ponowną wizytę u psychologa.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

Być może jest to przemęczenie, stres lub monotonia? Może potrzebna jest Pani zmiana? Nie tylko w życiu, zadbaniu o siebie, zapewnieniu sobie jakichś przyjemności czy czasu właśnie dla siebie, ale może także zmiana myślenia, wartości itp?
Zachęcałabym do powtórnej konsultacji z psychologiem, nie tyle pod kątem diagnozy depresji, ale potrzeby pracy nad sobą i zmiany.