Uczucie pełności, bulgotanie w żołądku i jelitach, zaparcia

uczucie pełności, bulgotanie w żołądku i jelitach, zaparcia przez parę dni a teraz biegunka, częstomocz tyddzien po stoasunku i trwajace pare dni, 3 tyg po stosunku pieczenie przy oddawaniu moczu białe upławy kwaśne, oraz nisko szyjka macicy, powinnam dostac okres wczoraj ale zawsze jak sie stresuje to sie opóźnia do tygodnia. Czy to obajwy ciąży?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie. Sugeruję wykonanie testu ciążowego lub zmierzenie poziomu beta hCG w surowicy krwi.