Mężczyzna , 34 lata Mężczyzna 33 lata problem z pieczeniem twarzy, bólem głowy zawroty i oczu napuchnięte i nabrzmiałe. Uderzeniem gorąca jak przy gorące ale jej brak. Miałem robione badanie krwi ok, prześwietlenie zatok z małymi zmianani. Wizyta u okulisty, przypiasł okulary jest poprawa z widzeniem ale nadal ból i opuchnięte. Według mnie podejrzewam alergie ale niewiem jak rozpoznać jego przyczyne.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Szanowny Panie
Przede wszystkim - proszę o wyniki badań z krwi, rtg zatok. Zachęcam do przesłania ich z zamazanymi danymi osobowymi na inny portal :
https://portal.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow,sanostol?without_answer=1
Dlaczego? Otóż omawiamy tam z pacjentami takie sytuacje i można tam wysyłać dokładne wyniki konsultacji dokładniej. Przydaje się to innym pacjentom i mnie do oceny - naprawdę.

To co się u Pana dzieje wskazuje na alergię trzeba zrobić testy najlepiej z krwi. Wziewne i pokarmowe.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: