Uczucie zalegania ciała obcego w gardle

Mam ciągle uczucie, że w gardle coś mi zalega. Rano odkasłuje, gęstą wydzielinę z zabarwieniem brązowym. Co jakiś czas odrywa mi się mały guzek suchnący. Mam nieświerzy oddech. Robiłam sobie wymaz z gardła, wyszedł grzyb candida a... Wyniki pokazywałam lekarzowi . Nic mi nie przepisała. Co mam robić

nie ma wskazań do usunięcia migdałków.
Wskaania to: ASO powyżej 200 nie poddające się leczeniu zgodnemu z antybiogramem
anginy (z gorączką owyżej 38, powiększone węzły chłonne i naloty na migdałkach) powyżej 5/rok
przebyty ropień okołomigdałkowy lub naciek zapalny
choroby odogniskowe stawów nerek serca
ewentualnie wskazania dermatologiczne np łuszczyca wtórna lub kwalifikacja do poważnej operacji jako usunięcie źródła zakażeń po wykluczeniu możliwości wyleczenia w odpowiednim do stanu pacjenta czasie.
Bezdech senny ewentualna tonsillotomia lub tonsillektomia