Uderzenia ciepła i zimna po skręceniu stawu skokowego

Witam! 4 dni temu skręciłam staw skokowy byłam w szpitalu i lekarz zalecił mi bandaż, leżenie z nogą do góry okłady z wody borowej etc. jednak od 2 dni czuje w chorej stopie odczucie zimna i ciepła na przemian. Nie wystepuje one cały czas ale po większym wysiłku stopy. Czy to cos poważnego??
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Powyższe objawy związane są z uszkodzeniem w obrębie stawu skokowego i nie powinny budzić niepokoju. Najprawdopodobniej dyskomfort zmniejszy się w ciągu kilku najbliższych dni. Proszę udać się na wizytę kontrolną zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.