Ustalenie wieku ciąży u 32-latki

Witam. Proszę o podpowiedź w kwestii ustalenia wieku ciąży; cykle mam niestety bardzo nieregularne i raczej długie. Ostatnia miesiączka to 7.10; podczas badania usg wczoraj lekarz stwierdził, że to ciąża 2-3 tygodniowa, że ledwie widać pęcherzyk. Test Beta z dzisiaj wskazał poziom 11 476; który może być zatem najbliższy prawdy tydzień ciąży? dziękuję serdecznie za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić tydzień ciąży na podstawie samego wyniku HCG. Proponuję z powyższym wynikiem udać się ponownie do lekarza ginekologa.