Vigantoletten w ciąży

witam mój lekarz ginekolog przepisał mi po 2 opakowania tab.Jodit oraz vigantoletten 1000 - jestem w 3-mcu ciazu. Zaczęłam brać tabletki wg jego wskazówek jednak ilość i informcje w internecie na temat tab. vigantoletten przeraziła mnie i postanowiłam przerwać ich dawkowanie. Nie wiem czy dobrze zrobiłam... co mam powiedzieć lekarzowi przy następnej wizycie.... a może powinnam zacząć brać je znowu zostało ich dość sporo

Nie czytać za dużo internetu. Prosze wrócic do tabletek ew jak nie ma żadnych dolegliwości można nie zażywać