Vines a obfite krwawienia

Właśnie kończę 4 blister tabletek antykoncepcyjnych Vines i wciąż mam obfite krwawienia śródcykliczne przechodzące w krwawienie z odstawienia. W ubiegłym miesiącu wyglądało na to, że wszystko się unormowalo, niestety w tym krwawie już niemal 2 tygodnie... czy to normalne czy może konieczna jest zmiana tabletek lub ich odstawienie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u ginekologa i ustalenie optymalnego postępowania.