W jaki sposób leczyć zaburzenia lękowe?

Mam stwierdzone zaburzenia lękowe strasznie mam myśli że będę chora psychicznie że mogę zwariować .Bardzo boję się siebie momentami boję się że żyje dostaje ataku paniki przeżywa mnie strach aż czuje zakwaszenie w organizmie .Czy może się mi coś stać i czy jest to wyleczalne.Lecze się farmakologiczne ale mimo to chciałabym wiedzieć czy będę funkcjonować normalnie czy może się mi przy tym coś stać.Dziękuje za zwrotną odpowiedź

Witam
Proszę włączyć do leczenia farmakologicznego także psychoterapię, aby przepracować swoje lęki, emocje, przyjrzeć się atakom paniki i "rozkminować" to, co je powoduje., co w konsekwencji przyniesie spokój, ustąpienie objawów a w rezultacie powrót do lepszego samopoczucia. Jednak proszę nadal korzystać z leczenia farmakologicznego.
Pozdrawiam
Anna Szyda