W jaki sposób wykonać badanie na płodność?

Witam serdecznie. Chciałabym sie dowiedzieć w jaki sposób mogłabym wykonać badanie na płodnoc? Chciałabym jednak byc spokojna i pewna czy moge miec dzieci czy nie. Problem jest tego typu ze miałam wypadek samochodowy 6 lat temu i mam problemy z kręgosłupem. Mam pęknięte 3 kręgi piersiowe th9,10,11 jeden z nich jest prawie spłaszczony.Kość ogonowa jest podwinięta a przed wypadkiem była złamana i zle sie zrosła. Proszę o pomoc. Kasia lat 26

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować się z ginekologiem. przemieszczona kość guziczna nie stanowi przeciwwskazania o ciąży. W razie jej przemieszczenia i istnienia niestosunku porodowego wykonuje się cięcie cesarskie. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należy zgłosić się do ginekologa oraz wykonać badania hormonalne.