Widoczne liczne rozsiane ogniska hypersygnałowe
mri głowy opis oustronne semiovale widoczne liczne rozsiane ogniska hypersygnałowe w t2,t2flair o średnicy 20mmm,w substancji białej płatów czołowych do 8,8mm,itd co ten wynik oznacza dla chorego

MĘŻCZYZNA, 68 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Należy porównać wynik z badaniem klinicznym przeprowadzonym przez neurologa. Przyczyną opisanych zmian, mogą być zmiany naczynipochodne (niedokrwienne).
Pozdrawiam