Wymioty po zażyciu 7. pigułki antykoncepcyjnej

Witam,biore tabletki antykoncepcyjne vibin mini. 1marca zazylam o 19:00 7 tabletke(niedzielna) ale zwymiotowalam ok. 22. Wzielam kolejna(juz poniedzalkowa) ale po godzinie znow byly wymioty. Nastepnego dnia o 7 wzielam kolejna tab(wtorkowa).Czy dobrze zrobilam(rozowe tab maja taka sama ilosc hormonow)?Czy kontynuowac ten blister i brac go do konca z 7dniowa przerwa jesli zmarnowalam 2 tab czy rozpoczac nowy blister? czy jestem zabezpieczona? Dodam ze wspolzylam 1 marca. Dziekuje za odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Proszę zrobić normalną 7 dniową przerwę, jednak w tym czasie zabezpieczać się dodatkowo.