Wynik badania histopatologicznego po zabiegu wycięcia brodawki z dolnej powieki

Proszę uprzejmie o wyjaśnienie co oznacza wynik badania histopatologicznego po zabiegu wycięcia brodawki z dolnej powieki: "naevus pigmentosus compositus, cystes epidermales cum granulatione chronica partim resorptiva".Za odpowiedź z góry bardzo serdecznie dziękuję. Z poważaniem Michalina Maszczak.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Znamię barwnikowe złożone, torbiele naskórkowe z przewlekłym naciekiem zapalnym. Są to zmiany łagodne. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza.