Wynik badania krwi i moczu oraz badania cytometrycznego

witam, mam pytania, poprosze o odpowiedz bo sie martwie...rdw-cv strzałka w dół, neutrocyty strzałka w dół, limfocyty w % strzałka w góre,granulocyty segmentowane strzałka w dół, limfocyty strzałka w góre...z krwi. A TERAZ MOCZ: NAJPIERW UJEMNE WYPISZE: LEUKOCYTY, AZOTYNY, BIAŁKO,BILIRUBINA,ERYTROCYTY. W NORMIE MAM GLUKOZE I UROBILINOGEN CZY TO DOBRZE ? I JESZCZE COS Z BADANIA CYTOMETRYCZNEGO, PRZERAZIŁAM SIĘ ! BAKTERIE:STRZAŁKA W GÓRE 926,5

Witam. Przedstawione wyniki badań są niepokojące i wymagają poszerzenia diagnostyki. W pierwszej kolejności proponuję wykonać manulany rozmaz układu białokrwinkowego i skonsultować wyniki z lekarzem POZ który pokieruje diagnostyką.