Wynik badania moczu 32-latki do analizy

Witam proszę o interpretacje badania moczu ciężar własciwy 1,025;PH 5,0;barwa moczu jasnożółty;przejrzystość lekkomętny,leukocyty negatywny;erytrocyty negatywny.;nit negatywny;białko w moczu b. lekki opal ;kwas askorbinowy negatywny;glukoza w moczu negatywny;ketony w moczu negatywny; urobilinogen negatywny;bilirubina w moczu negatywny;osad nabłonki wielokątne nieliczne;lekocyty5-10wpw. erytrocyty swieżepojedyncze;bakterie nieliczne Proszę o wyczerpującą interpretację

Prosze zglosic siw do lekarza zlecajacego badanie celem jego interpretacji. Portal nie sluzy stawianiu rozpoznan i nie zastepuje wizyty u lekarza. tym bardziej bez znajomosci historii choroby pacjenta i danego przypadku.