Wynik badania na toksoplazmozę u 25-latki starającej o ciążę

Dzien dobry! Tydzien temu robiłam wyniki na toksoplazmoze ( staram sie o dziecko) . Wynik był Igg 0,1(ujemne) oraz igm 1,999 (zakres od 1 - dodatnie).Powtórzyłam badania tydzien później w innym laboratorium. Wynik Igg 0,13 (ujemne) i Igm 0,190 S/C (zakres od 0,64 - dodatni). W wyniku pisze ze był również test weryfikacji Igm. Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza chorób zakaźnych. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.