Wynik badania WesternBlot w klasie IgG

Witam. Odebrałem wynik WB w klasie igG w kierunku boreliozy i wszystkie antygeny wynoszą 0 oprócz jednego p25 ospc-16( ) słabe wybarwienie. Co może oznaczać ten wynik. Ogólny wynik jest negatywny. Dodam że od 3 lat lekarze nie mogą znaleźć przyczyny mojego złego stanu zdrowia. Teraz doszły jeszcze bóle stawów kolanowych.Dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik jest negatywny, więc objawy nie mają związku z boreliozą. A czy były wykonywane inne badania? Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Sądzę, że konieczna jest wizyta u lekarza reumatologa.