Wynik biopsji tarczycy i guzki

Witam serdecznie. Dzisiaj otrzymałam wynik z biopsji tarczycy. A oto rozpoznanie: 1-3) Komórki atypowe nieokreślonego znaczenia - III wg systemu Bethesda. W tarczycy jest ogromna ilość małych guzków a największy guzek osiąga wielkość 2.2cm. Otrzymałam równocześnie od lekarza endokrynologa skierowanie na operację - usunięcia w tarczycy w całości. Mam 69 lat. Bardzo proszę o w miarę dokładną interpretację tego rozpoznania. Bardzo się denerwuję .Dziękuję i pozdrawiam.

Wyniki przedstawione przez Panią wskazują konieczność podjęcia leczenia operacyjnego. Dopiero wynik histopatologiczny pokaże, czy martwiliśmy się na wyrost. Takie leczenie jest niezbędne w celu zapewnienia bezpieczeństwa Pani jako pacjentki.