Wynik kreatyniny przed badaniem rezonansem magnetycznym

Za cztery dni mam rezonans magnetyczny głowy z kontrastem. Polecono mi sprawdzić kreatyninę.Wyiki są następujące:j.tradycyjne-0,48 ,GFR>60/1,73m/ i jed. SL-42umol/l Czy taki wynik jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu? Uprzejmie prosze o szybka odpowiedz

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik tego badania nie jest przeciwwskazaniem do wykonania tego badania.

Pozdrawiam.