Wynik MR głowy po przebytym urazie a poród naturalny lub cc

Mr Glowy`stan po przebytym urazie.Przymozgowo po str.lew.stwierdza nierownomierne poszerzenie przestrzeni plynowej do5-8mm.Wzdluz opon widoczne drobne ogniskowe zlogi hemosyderyny,srednicy3-4mm.obraz odpowiada lozy starego krwiaka przymozgowego.w płacie czolowym lewym widoczna przestrzen plynowa12,8mmPodobna o wym.10x7,6mm przysrodkowej cz.lewego plata skroniowego obraz odpowiada starym jamom poudarowym uklad komorowy symetryczny,nieposzerzony. czy wskazany porod naturalny czy cc.?prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania objawów nie można się wypowiedzieć. proszę udać się do lekarza kierującego na badanie.